Ile kosztują liquidy do e-papierosów? Czy są one drogie?

Liquid do e-papierosa może być drogi, ale wcale nie musi – wszystko zależy od tego, gdzie go kupujesz. Istnieją ogromne różnice w cenie różnych e-liquidów, ale większość z nich nie jest aż tak droga. Jeśli interesują Cię jednak te z klasy premium, a nie chcesz wydawać małego majątku, powinieneś udać się na premixowo.pl!

Oto co powinieneś wiedzieć:

 

Koszt Liquidu warunkuje marka, smak i objętość, a niekiedy nawet moc. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych marek i smaków liquidów. Niektóre marki oferują zniżki, jeśli kupisz większą ilości za jednym razem. Jeśli próbujesz zaoszczędzić pieniądze, jest to jeden ze sposobów, aby to zrobić! Warto poszukiwać również promocji w sklepach, które zajmują się sprzedażą premixów. Sklep premixowo.pl oferuje liquidy zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów i prawdopodobnie nie ma drugiego takiego sklepu w Polsce, który oferuje na nie zniżki, aż tak często!

Średnia wartość liquidów

 

Średnia cena za liquid wynosi między 20-40 zł za butelkę. Wiele firm sprzedaje swoje produkty w opakowaniach po 2 lub 3 butelki w niższej cenie od butelki. Te oferty są opłacalne, jeśli chcesz spróbować różnych smaków i zobaczyć, co najbardziej Ci odpowiada.

 

Na premixowo.pl spotkasz się z ogromnym wyborem liquidów wielu producentów w cenie niższej niż średnia! Już na główniej stronie sklepów widzimy promocje na najpopularniejsze marki, które wręcz proszę, abyś z nich skorzystał!