VACO – preparaty na mole, spreje na owady i pułapki owadobójcze

Preparaty na mole to świetny sposób na złapanie moli i utrzymanie ich z dala od domu. Tworzone przez VACO preparaty na mole są również dobrym sposobem na określenie rodzaju moli, które znajdują się w domu.

 

VACO stosuje najnowszą technologię w zakresie eliminacji owadów, w tym pułapki na mole Pro-Pest Pantry. Pułapki te wykorzystują atraktanty feromonowe do zwabienia moli. W następstwie zabijają one większość samców owadów, które wchodzą do nich i zmniejszają liczbę jaj składanych przez owady, które wchodzą w kontakt z przynętą feromonową.

Bezpieczne stosowanie w każdej przestrzeni

 

Preparaty na mole – https://vaco-retail.pl/preparaty-na-mole/, mogą być stosowane w domach, restauracjach, supermarketach, magazynach i innych miejscach, gdzie można znaleźć mole. Oprócz skuteczności w łapaniu moli spiżowych pułapki te łapią również mącznika indyjskiego, larwy mącznika śródziemnomorskiego i larwy żuka papierosowego.

Proste w użyciu

 

Pułapki VACO są łatwe w użyciu, wystarczy powiesić je w dowolnym pomieszczeniu, w którym chcemy pozbyć się szkodników. Można je również powiesić na zewnątrz, jeśli w domu lub mieszkaniu nie ma innych odpowiednich miejsc. Dostępne są również pułapki pakowane po kilka sztuk, dzięki czemu można je umieścić w kilku różnych pomieszczeniach jednocześnie!

 

Jeżeli potrzebujesz pomoc w eliminacji spiżarniowej zarazy takiej jak mole spożywcze, produkty VACO są absolutnym nr 1. na polskim rynku.