Czy sukienki asymetryczne są w modzie?

Sukienki asymetryczne są nieprzerwanie bardzo stylowe i modne. Można je nosić na wiele różnych sposobów, w zależności od typu sylwetki  i preferowanego stylu. Możesz nosić sukienkę z asymetrycznym obszyciem na lewo, albo na prawo, w zależności od tego, z którą stroną ciała czujesz się bardziej komfortowo. Sukienki asymetryczne najlepiej nosić z obcasami, w zależności od okazji, jednak kreacja równie dobrze wyglądać będzie z codziennym obuwiem.

Jak nosić asymetryczne sukienki?

Najważniejszą rzeczą podczas noszenia asymetrycznej sukienki jest zastanowienie się, jak będzie ona pasować do Twojego typu ciała. Jeśli masz duży biust lub biodra, to może nie wyglądać tak dobrze na tobie, jak ktoś, kto ma mniejszy biust lub biodra. Jeśli jesteś wysoka i szczupła, to sukienki asymetryczne mogą sprawić, że będziesz wyglądać na jeszcze wyższą i dać złudzenie szerokości wokół obszaru talii! 

Innym sposobem na noszenie asymetrycznej sukienki jest wybór takiej, która pasuje dobrze w talii, a następnie upewnienie się, że obie strony są symetryczne, patrząc z góry (co oznacza, że jedna strona nie powinna być dłuższa niż druga). W ten kreacja wyglądać będzie w sposób bardziej zrównoważony.