Stylowe baterie łazienkowe — jakie kolory zapewnią oryginalny efekt?

Baterie łazienkowe już dawno przestały być jedynie podstawowym elementem wyposażenia. Obecnie coraz częściej są główną ozdobą pomieszczenia. W uzyskaniu oryginalnego efektu może pomóc wybranie nietypowego koloru sprzętu. Sprawdź, jaki kolor baterii łazienkowej będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli lubisz niebanalne aranżacje wnętrz.

Czerń

Od dłuższego czasu niemałym hitem są czarne baterie łazienkowe. Modele w takim kolorze wyglądają bardzo intrygująco i mają niesamowicie uniwersalny charakter. Można je bowiem zestawić zarówno z białą umywalką, jak i wyposażeniem w czarnym kolorze. Ponadto na stronie https://elazienki.pl/producent/deante/ można znaleźć baterie, które pasują nie tylko do industrialnych aranżacji, ale także np. do wnętrz w stylu glamour bądź retro.

Biel

Fani oryginalnego wyposażenia łazienkowego zdecydowanie powinni zwrócić uwagę na białe baterie prysznicowe, umywalkowe i wannowe. Taki sprzęt nie tylko bez wątpienia przyciąga uwagę, ale również doskonale pasuje do minimalistycznych wnętrz w nowoczesnym stylu. Z pewnością przypadnie też do gustu osobom, które lubią łazienki z efektem sterylności. Ponadto na białych bateriach mniej widać np. zacieki z wody.

Złoto

Złote baterie wcale nie muszą być kiczowate. Wystarczy tylko unikać zbyt żółtych, tanio wyglądających odcieni, a także nadmiaru złota w aranżacji. Modele w sklepie online elazienki.pl są dostępne w bardzo szlachetnych odmianach złotego koloru. Ponadto można znaleźć nie tylko baterie do łazienek w stylu glamour i retro. Złote modele o surowym wyglądzie mogą sprawdzić się np. w pomieszczeniach urządzonych w industrialnych klimatach.