Wiatrówka – poznaj te ciekawe modele do 500 zł

Nadszedł czas ten czas – nowa wiatrówka! Twój budżet wynosi 500 zł? Poniżej prezentujemy Ci ciekawe modele, które znajdują się w Twoim zasięgu. Wymienione modele to sprawdzone i solidne wiatrówki, z których z pewnością będziesz zadowolony. 

Diana .177 – model dla każdego!

 

Moja rekomendacja to klasyczna Diana 34 w kalibrze .177 z ryflowaną lufą. To nie tylko dobra wiatrówka dla początkujących, ale także dla bardziej zaawansowanych strzelców, którzy chcą uzyskać maksymalną celność swojej broni. Karabinek ten idealnie nadaje się do polowania na drobną zwierzynę.

Ciekawe alternatywy

 

Wiatrówka – to nie jest prosty wybór, modeli jest wiele, parametry najróżniejsze, wiec jeśli nie masz doświadczenia i nie wiesz, co wybrać, to polecamy Ci rozważyć te modele:

 

Beeman P1 (399 zł) – niniejsza wiatrówka jest idealna dla początkujących. Jest łatwa w obsłudze i ma dobrą celność. Wadą tego modelu jest to, że nie ma on zbyt wiele mocy.

 

Ruger Blackhawk (549 zł) – ten model jest świetny dla osób, które chcą strzelać na duże odległości. Ma wystarczającą moc i wysoką celność. Wadą tego modelu jest to, że nie strzela zbyt cicho.

 

SGS 1250 (499 zł) – ten model jest świetny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych strzelców, ponieważ ma duży potencjał i doskonałą celność, ale nie jest zbyt mocny, więc może być potrzebny inny model, w przypadku strzelectwa na większe odległości lub do większych celów.