W co ubierać się będąc w ciąży?

Kiedy jesteś w ciąży, w Twoim ciele zachodzi wiele zmian, a żadna z nich nie ułatwia ubierania się w sposób, który sprawia, że czujesz się zarówno komfortowo, jak i stylowo. Na szczęście nie ma potrzeby, aby zadowolić się szafą pełną ubrań ciążowych. Podczas gdy są z pewnością rzeczy, w które będziesz chciała zainwestować (zatrzaski będą twoim przyjacielem), istnieje wiele sposobów, aby wykorzystać to, co już masz w swojej szafie, a jednocześnie czuć się w komplecie.

 

Jeśli nosisz spodnie lub dżinsy, zdecydowanie załóż pod nie jakąś koszulę – możesz jeszcze nie pokazywać zbyt wiele, ale nawet jeśli nosisz luźną koszulę na brzuchu, może ona pomóc zakryć wszelkie małe wybrzuszenia związane z samą ciążą (ciąża powoduje wiele zatrzymywania płynów) lub z dodatkowym ciężarem, który wiele kobiet znajduje się na swoich biodrach i udach, jak również.

 

Nie zapominaj też o swoich dodatkach! Prosta apaszka może zdziałać cuda, ukrywając niewygodny guzek u góry koszuli lub trochę dodatkowego wypełnienia wokół talii, a para wiszących kolczyków wyeksponuje dekolt, jeśli wypełniłaś się bardziej. 

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie momstyle.pl